Pelin Öztekin Zayıflama Sırlarını Anlattı

Çok güzel hareketler bunlardan tanıdığımız ve sevdiğimiz oyuncularından biri olan Rasim Öztekinin kızı Pelin Öztekin zayıflama sırrını açıkladı.

Hülya Avşar’ın programına konuk olan oyuncu Pelin Öztekin geçirdiği mide ameliyatları sonunda nasıl kilo verdiğini anlattı. Hülya Avşar’ın ‘Güzel bir yüz ama kilo. Bunun seni engelleyebileceğini hiç düşünmedin mi?’ sorusuna ‘Hiç düşünmedim. Çünkü babam kilolu olmasına rağmen o da oyuncuydu. Bana kilolu şakaları da yapıldı ama bir yandan prensesi de canlandırdım. Bu bende bir sıkıntı yapmadı çünkü ben kilolarımla mutluydum. Belki de ben kiloyu normal bir şey olarak görüyordum” diye cevap verdi.

Daha önce de 35 kilo verdiğini ve çeşitli diyetler yaptığını söyleyen Öztekin, rahatsızlıklarından dolayı verdiği kiloların daha fazlasını aldığını söyledi. Ameliyat olmasının tamamen sağlık sorunları nedeniyle ve doktorların ısrarıyla olduğunu açıklayan Pelin Öztekin ameliyat olduktan 5 gün sonra setlere döndüğünü belirtti.

‘Ameliyattan sonra 3 gün hastanede kaldım serum dışında hiçbirşey yemedim,4-5 gün ise sadece soya sütü ile karışık elma suyu verdiler. Şu anda ekmek,pilav,karbonhitratlı yiyecekler kesinlikle yemiyorum,bir kaşık pilav yesem bile midemde büyüyor ve beni rahatsız ediyor.Doyduğumu hissettiğim an yemeği bırakıyorum,herkeze önerim yemek yerken doyduğunuzu hissettiğiniz anda yemeği bırakmaları’ diye açıklama yaptı Pelin Öztekin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.