Evlilik Teklifi İçin Fikirler

Bir bayanın en çok beklediği andır evlilik teklifi.Arkadaşlarından,çevresinden ve ekranlardan izlediklerinden,duyduklarından yanı sıra daha sıra dışı şeyler bekledikleri doğrudur. Artık o soruyu sormaya hazır mısınız? Bu yazımızda evlilik teklifi yapmaya hazırlanan damat adayları için müstakbel eşinizin her zaman hatırlayacağı (iyi şekilde!), sizin gözlerinizin kararıp, dilinizin tutulmasını önleyecek bazı tavsiyeler bulacaksınız. İkinizin hayatı boyunca unutamayacağı evlilik teklifi anında ev ödevinizi mutlaka yapmış olmanız gerekiyor. Asla unutulamayacak evlilik tekliflerinin her zaman pahalı olması gerekmez. Kendi bütçenize göre, büyük veya küçük bir tek taş yüzük aldınız ise işte size romantik evlilik teklifleri ile ilgili birkaç fikir.

Mum Işığında Bir Yemek
Dışarıda romantik bir yemek düzenleyebileceğiniz gibi tercihen kendi evinizde (eğer yapabiliyorsanız) kendi hazırladığınız bir yemek sırasında, mum ışığında evlilik teklifini yapabilirsiniz. Yemeğin sonunda şampanya kadehinin içine (veya herhangi bir içecek olabilir, açık renkli bir içecek olması önemli çünkü yutmaması için! Tek taş yüzüğü görmesi gerekiyor) yüzüğü koyabilirsiniz ya da kırmızı bir kurdele ile kadehin sapına bağlayabilirsiniz.

Fotoğrafına Yüzük Ekleyin
Ellerinin göründüğü bir fotoğrafına photoshop’la (fotoğrafçılarda da yaptırabilirsiniz) aldığınız tek taş yüzüğü ekleyip “en sevdiğim fotoğrafın bu” diyerek verebilirsiniz. Parmağındaki yüzüğü gördüğünde benim “böyle bir yüzüğüm yok ki” dediği sırada teklifi yapabilirsiniz.

Oyuncakla Verin
Evet kabul edelim. Kadınların yaşı kaç olursa olsun şu pelüş oyuncak hayvan sevgisi bitmez. Sizde evlilik teklifi yaparken bundan yararlanabilirsiniz. Seveceği bir pelüş oyuncak alın ve kurdeleyle boynuna yüzüğü bağlayın. Tek taş yüzüğü gördüğü sırada teklifi yapabilirsiniz.

Scrabble Oynarken
Ev oyunlarına meraklıysanız, scrabble oynarken içeri gittiği bir anda “Benimle Evlenir misin” yazabilirsiniz. Yüzüğü yakın bir yerde saklayın.

İnternet Üzerinden
Kişisel bir web sayfası oluşturun ve açılış sayfasında müstakbel gelinin fotoğrafı ile açılmamış bir yüzük kutusu fotoğrafı koyup üzerine “benimle evlenir misin” yazın. Adresi ona gönderebilir ya da beraber internette geziyorken sitenizi açabilirsiniz.

Tabii bunlar sizin çift olarak yaptığınız diğer aktivitelere, sevdiğiniz şeylere göre değişebilir fikirler.

Yine de teklif sırasında birkaç cümle kurmayı düşünüyorsanız bunun hazırlığını önceden yapmanızı tavsiye ederiz. Ben böyle durumlarda hiç heyecanlanmam diyenlerdenseniz bile o an geldiğinde hafıza sıfırlanabilir!

Evlilik teklifini nasıl yaparsanız yapın önce kendiniz olun. Çünkü eşinizin en çok sevdiği sevdiği siz ve sizin kelimeleriniz!
kaynak/onikibilgi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.