Tv Programları

Bu Tarz Benim Yarışmasını Kim Kazandı?

Son zamanların en çok konuşulan programı bu tarz benimin final gecesi yapıldı. Bu Tarz Benim’in cumartesi akşamı yayınlanan final gecesinde kazanan belli oldu. Bu Tarz Benim sezon finalinde Ezgi Baylar ve Ayşenur Balcı ile yarışan ikizler Aycan-Nurcan Şencan birinci oldu. İzleyicilerden ise finalin canlı olmamasına büyük tepki vardı, yorum yağdı! Sadece son bölüm canlı olarak ekranlara geldi. Bu kez de jüri üyeleri ve seyirci yoktu. Bazı izleyiciler ise atılan SMS’lerin geri dönmesinden şikayetçi oldu.

Bu Tarz Benim’de kazanan kim? sorusu cumartesi akşamı yanıtını buldu, Nurcan-Aycan Şencan kardeşler 100 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. Ancak tartışmalar hala sürüyor.

BU TARZ BENİM’DE NELER YAŞANDI?

Show TV’de ekranlara gelen Bu Tarz Benim’de cumartesi akşamı final heyecanı vardı, büyük ödül sahibini buldu.

Final gecesinde şarkıcı Hande Yener, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu jüride yer aldı. Hande Yener dansları ve şarkılarıyla geceye renk kattı.

İçerik
EZGİ, AYŞENUR VE AYCAN-NURCAN FİNALDE

Finalde Ezi Baylar, Ayşenur Balcı ve ikizler Aycan-Nurcan Şencan kardeşler yarıştı. Hafta içi en fazla yıldızı toplayarak bir puanı garantileyen Ezgi, yarışa bir adım önde başladı.

Yarışmacılar gecede 3 ayrı kıyafetle sahneye çıktı. Sonucu jüri oyları ve SMS’ler yüzde 50 yüzde 50 belirledi. Gecenin finalinde noter huzurunda yapılan SMS oylamasının sonucu açıklandı. Sonuçlara göre ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan büyük ödülü elde etti. SMS sonuçlarında ikinciliği Ayşenur Balcı üçüncülüğü ise Ezgi Baylar aldı.

Büyük ödülü alan ikizlerden Nurcan Şencan “Bizi destekleyenlere teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olan annemize ve şu an Adapazarı’nda izleyen babamıza teşekkür ediyorum. Bizlere inandılar. Buraya her sabah geldiğimizde, buradaki arkadaşlarımız bize yardımcı oldular. Sürekli moralimizi düzeltmeye çalıştılar” diye konuştu.

İZLEYİCİLERDEN TEPKİ YAĞDI
Yarışmanın hayranlarından ise finale tepki vardı. Çünkü, final gecesi çok uzun süre banttan yayınlandı. Bant yayınıyla izleyicilerden SMS atmaları istendi. Gecenin sonunda kısa bir süre canlı yayına geçildi ve sonuçlar açıklandı. Ancak finalde ne jüri vardı ne de seyirciler. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ise yayın sürerken Instagram hesabından bir mekanda kahve içerken fotoğrafını paylaştı.
kaynak/milliyet
fft16_mf5107913

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Latest

To Top